Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
SHHIIA Паричникот Случај за Sony Xperia 1 III, со Висок Степен на СТП Кожа Трендовски Стил Флип Паричникот[ Флеш Дијамант Пеперутка Втиснување] Телефон Случај Компатибилен Sony

SHHIIA Паричникот Случај за Sony Xperia 1 III, со Висок Степен на СТП Кожа Трендовски Стил Флип Паричникот[ Флеш Дијамант

DEN 407.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

SHHIIA Ние се посвети за да се создаде безбедна решение со фокусирање на идеи, производство и продажба на предметите и го опфаќа, како професионална случај покрие производителот, ви посакуваме среќен живот. ★Доживотна Гаранција★ Со цел да се обезбеди најдобра услуга на клиентите, сите телефонски случаи кои се продаваат во нашата продавница нуди ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА.Складирање Функција : Овој паричник корица има картичка слотови и несакани џеб, продавници вашите кредитни картички или готовина, им се овозможи да патуваат лесно.Безжични полнење поддржани од страна на случај.Бариера за Слободно Користење : Прецизни инцизија, сите пристаништа и контроли може да биде лесно да се пристапи, што ќе ви овозможи да ги користите сите функции на вашиот телефон без никакви пречки.Единствена шема дизајн го прави вашиот телефон се погледне повеќе модерни. ★RFID Блокирање Технологија★Ова Sony Xperia 1 III паричникот случај со картичка слотови и паричникот торба,, ви овозможува да го носи вашиот id, кредитна картичка и пари, без да се земе вашиот паричник. ★Премиум СТП Кожа & Мека TPU Внатрешна Обвивка★ Ова Sony Xperia 1 III случај е направен од Супериорен СТП кожа и флексибилни TPU да го заштитите вашиот телефон од случајно паѓа, удари, прашина и гребнатини.Можете слободно да ја прилагодите на повеќето удобно агол да читате или гледате видео записи.Сеопфатна Заштита : Ова Sony Xperia 1 III телефон случај донесува 360-степен на целосен пакет за дизајн, може да го апсорбира шокот од случајно да падне и да го заштити вашиот телефон на сите времиња.

Спецификација

Избор на клиент