Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ZTOFERA Паричникот Кожа Наменета за iPhone 13 Про Max Случај,Кожен Паричник Случај на Зглобот Ремени и Потпирачот Случај Држачот на Случај со Штанд,Заштитна Телефон Случај ?

ZTOFERA Паричникот Кожа Наменета за iPhone 13 Про Max Случај,Кожен Паричник Случај на Зглобот Ремени и Потпирачот Случај

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

【Компатибилност】Специјално дизајнирани за i Phone 13 про max 6.7 инч. 【Muti-Функционална Паричникот】Постои кредитни картички слот и прилагодливи рака на задната страна од оваа кожа паричникот случај.Може да се стави кредитни картички,готовина или монети, како што треба. 【Уникатен Потпирачот Дизајн】Кога ќе го држите телефонот,можете да стисокот на рака на грбот да го заштитите вашиот телефон од паѓање; Кога ќе сакате да се види на видео,можете само треба да се прилагоди на должината за да се поправи на телефонот. 【Анти-отпечатоци&Анти-падот】кожа материјал е анти-отпечатоци и има одреден степен на триење за да се спречи вашиот телефон од фрејмови. 【Висок Квалитет на Материјалите】Овој паричник случај со рака е направен од Кожа,Полиестер Ткаенини) и Rfid Блокирање Материјал,кој може да ви обезбеди со топол допир.Исто така, може да биде дадена како подарок за пријатели,љубовник или семејството.

Спецификација

Избор на клиент