Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Zouzt за Галакси Z Флип 3 5G Премиум Кожа Случај со Прстен | Ултра Тенок | Вратот Рака | Отпорен на Гребење | Потпирачот Покрие Случај Компатибилен со Samsung Galaxy Z Flip3 5G Случај

Zouzt за Галакси Z Флип 3 5G Премиум Кожа Случај со Прстен | Ултра Тенок | Вратот Рака | Отпорен на Гребење | Потпирачот

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

1.Телефон Случај Само Погоден за Samsung Галакси Z Flip3 / Z Flip3 5 G 2021. 2.Направени од високо-квалитет Премиум кожа, кожа случај е издржлив и тешко се носи, лесно намалување или ублажување на гребење, чипс и испакнатини и им овозможува на телефонот да се погледне нови подолго.На трајни мека TPU полно работно тело внатрешна случај доаѓа со cushioned shockproof работ и да се гарантира вашиот телефон од капки и испакнатините.Обезбедува голема двоен слој за заштита на вашиот паметен телефон. 3.Функција : Потпирач,порака на вашата страна за да се види на филм или е-книга.Put a Ring On It : Додади стил и безбедност на вашиот елегантен нов телефон.ВРАТОТ РАКА е погодно да висат на вратот, подобро е да направите други работи. 4.100% точни дупка позиции,prefect употреба на сите копчиња и дупки на телефонот. 5.Тоа е лесен и брз за да го користите телефонот, и некои заштита. 1. Направени од високо-квалитет премиум кожа,трајни,топ-одделение рака feeling2.Прстенот е погодно да се одржи на мобилен телефон, и neckband е погодно да носат мобилен телефон, наместо на држејќи го во вашата рака или ставање во вашиот џеб.3. Целосен пристап до сите порти вклучувајќи микрофон,камера,полнење порта, итн.Лесно snap-на,ултра тенок,лесен и лесно carrying4. Ефикасно спречување прашина и гребнатини,shockproof5. Совршено се вклопуваат вашата phone6. Повеќе видови и модели на Телефонот случаи, ве молиме посетете Zouzt Продавница за.

Спецификација

Избор на клиент