Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
SZCINSEN Случај за Samsung Галакси A20/A30 Мултифункционален Паричник, Мобилен Телефон Кожа Случај Кожа Патент & Монтажни Магнетни Телефон Случај (со 11 Картичка Слотови) Прем?

SZCINSEN Случај за Samsung Галакси A20/A30 Мултифункционален Паричник, Мобилен Телефон Кожа Случај Кожа Патент & Монтажни

DEN 703.44
 

Достапно за нарачка
Залиха

Чист случај лесно со памучна крпа.Направи вашата работа и живот повеќе погодно.Мултифункционален : 11card слотови, 3 паричникот позиции и 1 патент позиција . Daub за нега на кожа редовно.овој паричник случај ќе ви даде дополнителни овластувања на личноста и шарм. Да се избегне висока температура, ветер, големиот притисок, scrape, mildew, киселина, алкално и влажна.Ги исполни вашите сите-ден потреби надвор.Без разлика во шопинг, партија, состанок или посетете клиенти.Погоден за вашиот Самсунг Galaxy A20/A30 ,лесно да се стави на и полетување.ОДРЖУВАЊЕ на НАСТАВАТА : да се Чува кожа сува и вентилирани; Избегне висока температура, ветер, големиот притисок, mildew, киселина, алкално и влажна.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : Се направени од премиум избрани кожа, обезбедувајќи ви удобно рака чувства. Имајте кожа сува и вентилирани.Прецизна исечок ви дава целосен пристап до пристаништето, и на чувствителните копчето покрие овозможува брз одговор на копче.Тоа би можело да успее во апсорбирање се судрат и отпор на штета од Случајно Паѓање.*Одржување Instruction1. 【Ве молиме не го ставајте премногу пари или картичка во исто време, или паричникот може да не се целосно затворени】.- Не ставајте премногу пари или картичка во исто време, или паричникот не може да биде целосно затворена.МОЌНА МАГНЕТНА ЗАДНИОТ ПОКЛОПЕЦ : Кога ќе се стави на мобилен телефон во случај на магнетни задниот капак, тоа ќе биде цврсто фиксирани, но сосема е лесно да се оддели,и магнет ќе не влијае на користењето на мобилните телефони, кредитни картички и така натаму.Исто така, тоа ќе биде убав подарок за вашиот љубовник, вашето семејство и вашите пријатели.Погоден за мажи, жени, девојки и млади од сите возрасти. *Карактеристики : - Премија мека кожа, претставува добар изглед и издржливост;- 11 картичка слотови да се одржи мулти кредитни картички, пари, ИДЕНТИФИКАЦИЈА, љубовници или детето фотографија;-3 паричникот позиции и 1 патент позиција може да се стави пари, кабел за податоци, клучеви, слушалки и други објекти потребни за да одат надвор - Монтажни тенок случај може да се користат посебно, во случај да сакате едноставен случај на моменти;- Магнети со силна апсорпција, но сосема е лесно да се оддели, Бидете Сигурни дека тоа е безбедност *ве Молиме Имајте предвид - Проверете го моделот на вашиот телефон пред да ја купат.

Спецификација

Избор на клиент