Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
LUCKYCOIN Случај за Apple iPhone X/XS Паричникот Кожен Паричник Случај со Crossbody Рака Кредитна Картичка Носителот Поклопец на Слот за Apple iPhone X/XS 5.8 инчен - Црна

LUCKYCOIN Случај за Apple iPhone X/XS Паричникот Кожен Паричник Случај со Crossbody Рака Кредитна Картичка Носителот Поклопец

DEN 671.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Посета на LUCKYCOIN продавницата за повеќе модели / бои и кожни производи . [ Ткаенина + Кожа Случај] На crossbody телефон случај направена со Кожата-friendly крпа и премиум вистинска кожа да се создаде уникатен, стилски и висок квалитет на случај.Мека ткаенина внатрешна го штити вашиот i Phone X/XS стакло назад од гребнатини. [ Прилагодливи Кожа за на Рака ] целосната кожа прилагодливи и монтажни кожа за на рака може да ви даде рака-слободен чувство.Вие само може да се симнат и употреба на заштитни телефон случај само. [ Карта Сопствениците ] 2 одделни картичка слотови за носење на вашиот 2-3 најважните картички, овозможувајќи ви да оди паричник-помалку кога е потребно или не се задоволни. [ Лесен Пристап ]Ултра тенок .Прецизност страна отворен дизајн им се овозможи лесен пристап до сите копчиња, пристаништа, звучници и камера без да се отстрани случај. [ Застана на Работ Заштита ] iphone X/XS телефон случај рабови се крева 2mm над екран и камера за да помогне да се заштитат против гребење обложување на рабовите нуди повисок усна за подобро шок и анти-нула заштита.ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме Двојно Проверете го Моделот на Вашиот Телефон Пред да ја Купите.Мека Ткаенина и 100% премија врвот жито кожа материјали ( кожа картичка џеб и кожа за на рака ) - не е како другите лажни кожа или синтетички кожа , која ќе се истроши многу наскоро.2-3 картички носители рака слободни секогаш , со копче за заштита на вашите картички намалувањето off Adjustable Кожа за на Рака - прилагодени за различни height Edges пораст 1mm над екранот на камерата леќи на камерата за отпорно на гребење заштита.

Спецификација

Избор на клиент