Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Berkley Исчезне Fluorocarbon 250 Yd Гајтанот

Berkley Исчезне Fluorocarbon 250 Yd Гајтанот

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Останува Јасна Подводни – 100% fluorocarbon ја прекршува светлината слична на водата.Супериорен Влажни Сила – Нн апсорбирање на fluorocarbon одржува сила и отпорност на триење Подводни.* Подобрена Флексибилност – Исчезнуваат е најфлексибилниот fluorocarbon.Лесно кастинг Berkley Исчезне стана најпродаван fluorocarbon риболов линија во U. S. и Канада.Ние сме биле континуирано подобрување на Исчезне формула, бидејќи тоа беше прв пат се претстави пред 10 години!Овој најнов Исчезне формула има 20% повеќе шок сила од претходната формула – без да се жртвува за ракување својства што ги има направено да Исчезне Америка е омилен.

Спецификација

Избор на клиент