Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Sunline Нервира ВАЛУТНА Fluorocarbon Линија

Sunline Нервира ВАЛУТНА Fluorocarbon Линија

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Земја На Потекло : Јапонија.Направени за pitching и нервира во тесна четвртини.Рече да се направи голема разлика во откривањето линија движење.Пакет Димензии : 5.2" L x 4.3" W x 5.6" Х. Sunline Нервира ВАЛУТНА е направен за pitching и нервира во тесна четвртини.ТОА карактеристики боја, по повод одбележувањето на моделот за поголема видливост која може да ви помогне да се открие повеќе гризнувања.На повторлива шема на 12 инчи жолта по секоја 30 инчи на јасна линија е кажано да се направи голема разлика во откривањето линија движење.Тие велат дека оваа линија е исклучително отпорни на абразија и да се управува.

Спецификација

Избор на клиент