Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
JUSTQIJUN Батерија Водоотпорен Грижа за Себе Главата за Бричење Жилет 5-Раководител Водоотпорен Лебди Бричење Жилет Сечилото Мажите Електрични Хлапак Хлапак (Боја : 02)

JUSTQIJUN Батерија Водоотпорен Грижа за Себе Главата за Бричење Жилет 5-Раководител Водоотпорен Лебди Бричење Жилет Сечилото

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Направени од Високо Квалитетни Материјали, Бричењето на Главата Е Континуиран, Ефикасен и Лесен за употреба. 1. Ергономски дизајн за поудобно рака feeliing. 2. Брзо клип носот коса, дишат повеќе непречено. 3. Прецизност тример за безбедно, нежен средување и обликување. 4. Целото тело перат дизајн може да се мијат директно со вода од чешма, која е безбедна и практична.Оваа Продавница Главно се Занимава во Домаќинството Декорација Производи, Квалитетот Е Сигурен, Вие сте Добредојдени да Влезат во Продавница да BUYSpecifications : Пол : Male Use : Face Power Извор : Батерија Battery Color : black Material : Нерѓосувачки железо+ABSPackage се Вклучени : 1 x Електрични хлапак.

Спецификација

Избор на клиент