Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Soapow Електрични Хлапак Ултра-Тенок Фолија Pop-up Брада Тример АА Батерија Жилет за Бричење за Мажи Сина

Soapow Електрични Хлапак Ултра-Тенок Фолија Pop-up Брада Тример АА Батерија Жилет за Бричење за Мажи Сина

DEN 350.16
 

Достапно за нарачка
Залиха

Висок квалитет на ASB материјал е не-токсични, еко-пријателски и издржливи.Ултра - тенок фолија се вклопува цврсто на лицето крива што може да се избричат брзо и како и подобрување на избричат удобност.Напојува со 2 дел АА батерии со подолг животен век.Pop - up дизајн брада машина за кроење подолга брада, повеќе лесен за употреба.Прилагодливи knob за бричење сила на вредноста, на состанокот на вашите барања.Лесен и компактен, идеални за на пат.Карактеристики : Материјал : ABSPowered Страна : 2 * АА Battery Wash Начин : Нема Вода Wash Color : Црвена, Сина(Изборен)Големина : Прибл. 9.5 * 5.9 * 2.8 cm / 3.7 * 2.3 * 1.1 inch Package Тежина : Околу. 112-300g Item Тип : Мажите Хлапак Пакет Including1 x Мажите Хлапак(Батерии не се вклучени).

Спецификација

Избор на клиент