Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Проф. Д-Р Брант Порите Нема Повеќе Luminizer Буквар. Обезбедува Природен Светли Сјај. Blurs Изгледот на Порите и Недостатоци (1.0 унци)

Проф. Д-Р Брант Порите Нема Повеќе Luminizer Буквар. Обезбедува Природен Светли Сјај. Blurs Изгледот на Порите и Недостатоци

DEN 912.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Создава мека, мазна и беспрекорна тен.Природно, Сончева Сјај.Може да се пофали Мека Фокус Технологија со оптички diffusers да се замаглат изгледот на несовршености.Како лидер во клинички нега на кожата, ние ги користиме утврдени клинички и дерматолошки експертиза да ја понуди на безбедни и ефикасни решенија, кои се третираат различни потреби.Бренд Приказна д-Р Брант за Нега на Кожата создава at-home производи кои се испорача резултати прикажување оние на во-канцеларија козметички процедури.За брз лек во текот на денот, туп и се вклопуваат delicately над шминка да ги апсорбира масло и даваат сјај.Тоа ја чисти кожата додека замаглување порите и недостатоци за беспрекорен тен.Користат како дел од вашата дневна рутина.Тоа обезбедува непречено платно за лесна долго-носат фондацијата апликација.Дел од вашата Секојдневна нега на кожата Режим.Оптички diffusers blur изгледот на несовршености додека возвишеното прав помогне во промоцијата на сјај и сјај.

Спецификација

Избор на клиент