Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Турбо Воздухот 4-Фиока Сендвич Салата Првично Табела 20-СЕРТИФИКАТИ.ft. TPR-67SD-D4-N

Турбо Воздухот 4-Фиока Сендвич Салата Првично Табела 20-СЕРТИФИКАТИ.ft. TPR-67SD-D4-N

DEN 878.40
 

Достапно за нарачка
Залиха

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.

Спецификација

Избор на клиент