Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
40/50cm Кадифен Праска Перница Кукла, Мачка Задник Перница Перница Машки Семејство Троседот Додатоци за Декорација

40/50cm Кадифен Праска Перница Кукла, Мачка Задник Перница Перница Машки Семејство Троседот Додатоци за Декорација

DEN 1660.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

1.100% нов бренд и висок квалитет. 2. Направени од високо-квалитетен материјал, меки и удобни. 3. Еден магичен перница кој се пали на вашата спална соба и додава нежна романтична атмосфера. 4. Оваа перница е совршен за патување, возење, релаксирачки, јога, итн. 5. Оваа мека перница користи мека соочи за да направи повеќе удобно да се потпреме на. 1. новиот бренд и висок квалитет.2. Направени од високо-квалитетен материјал, меки и удобни.3. Еден магичен перница кој се пали на вашата спална соба и додава нежна романтична атмосфера.4. Оваа перница е совршен за патување, возење, релаксирачки, јога, итн.5. Оваа мека перница користи мека соочи за да направи повеќе удобно да се потпреме на.Напомена : Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина effect Please овозможи 1-3cm отстапување се должи на прирачник measurement Description : 1. Име на производ : прди праска pillow2. Примена : кадифен doll3. Фил : долу cotton4. Големина на : 40/50cm Include : 1 x перница.

Спецификација

Избор на клиент