Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Челик Мерач Блок, Висока Прецизност Долг животен Век Auge Блок Поставите Мерач Блок за Димензионални Метрологија Апликации за Работилница

Челик Мерач Блок, Висока Прецизност Долг животен Век Auge Блок Поставите Мерач Блок за Димензионални Метрологија Апликации

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

ЛЕСНО ДА се постави : Секој блок е зачувана во еден лесен-за-читање простор за складирање, лесен за употреба.ДОЛГ животен ВЕК : целата е да се процесираат добра термичка обработка, и услугата животот е долга.НАМЕНА : Високо-прецизен мерач на блок се користи за калибрирање други точност на инструментот.ИЗДРЖЛИВИ : 100% сосема нов и висок квалитет.Мерач блок е направен од високо-квалитетни материјали, силни и издржливи.ЛЕСНО ЗА ЧУВАЊЕ : Со кутија, мерач блок може да се состави, погодно за чување и лесно да се носат. 1. 100% сосема нов и висок квалитет 2. Направени од високо квалитетен челик материјал, издржлив да ја користите. 3. Целата е да се процесираат добри топлина лекување и има долг животен век. 4. Таа има висока точност, ниска површина грубост и добра мелење сила. 5. Се користи за да го калибрирате други точноста на мерач .

Спецификација

Condition:
100% Brand New
Material:
Steel
  :
Package List:
47Pcs Gauge Block :
New-style and old-style are shipped randomly :

Избор на клиент