Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Demeras Одгледување Куќа, со Дише Мрежа Лесна и Компактна Големина Акрилик Одгледување Кутија Одгледување Одгледување

Demeras Одгледување Куќа, со Дише Мрежа Лесна и Компактна Големина Акрилик Одгледување Кутија Одгледување Одгледување

DEN 780.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Направени од високо квалитетни материјали, со дише мрежа, безбедно, не-токсични, трајни.Прекрасен изглед, лесно да го инсталирате.Може како подарок за децата, се посветам на неговиот интерес во науката.Лесна и компактна големина, само-контрола на влажноста, овозможуваат удобност гнездо.Со активност област, навлажнувачки област и станбена површина, погодно за одгледување.Функција : 1. Лесна и компактна големина, само-контрола на влажноста, овозможуваат удобност гнездо.2. Направени од високо квалитетни материјали, со дише мрежа, безбедно, не-токсични, трајни.3. Може како подарок за децата, се посветам на неговиот интерес во науката.4. Прекрасен изглед, лесно да го инсталирате.5. Со активност област, навлажнувачки област и станбена површина, погодно за одгледување.Спецификација : Предмет тип : Мравка Одгледување Box Condition : 100% сосема new Material : acrylic Weight : Прибл. 113g Color : Како слика shown Size(должина x ширина x height0 : Прибл. 9.5x6.5x2.2cm/3.7x2.6x0.9in Пакет Листа : 1 x Мравка Одгледување Box1 x Clamp1 x Dropper.

Спецификација

Item type:
 Ant Breeding BoxCondition
Package List:
1 x Ant Breeding Box1 x Clamp :
1 x Dropper :

Избор на клиент