Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Skechers Мажите Стожерот Spikeless Golf Shoe

Skechers Мажите Стожерот Spikeless Golf Shoe

DEN 1439.04
 

Достапно за нарачка
Залиха

Човекот Направени единствена.Вратило мерки околу средината на врвот од лак.Spikeless дизајн.Отпорен на вода.Лесен.Синтетички горниот.Ултра Оди Пена.Мазна синтетички горниот дел со крои и перфорација детали.Гумени украсениот зафат дното плоча.Ултра-лесни, одговорно ултра оди Пена cushioni.Skechers GOGA MAX технологија insole за висок раст амортизирање.Spikeless дизајн outsole со трева влечење проѕирен единствена.Отпорен на вода горниот.На Skechers Стожерот се базира исклучување на еден од нашите најуспешни голф чевли и секогаш, Оди Голф Елита 2. Стожерот карактеристики Ултра Оди Пена и spikeless дизајн за максимална удобност.Чувајте ја вашата игра на основано, мазна и удобно со Skechers ОДИ ГОЛФ Стожерот чевли.Еден елегантен класичен spikeless golf shoe дизајн со отпорен на вода горните и УЛТРА ОДИ Пена амортизирање.Мазна синтетички горниот дел со крои и перфорација detail Molded гума зафат дното plate Ultra-лесни, одговорно ултра оди Пена cushioni.Skechers GOGA MAX технологија insole за висок раст cushioning Spikeless дизајн outsole со трева влечење проѕирен sole Water отпорни на горниот.

Спецификација

Избор на клиент