Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Momoap /ABS Хром Авто Гориво Додатен Вратата Покрие Резервоарот за Гас Капа Декорација Покрие Намали за Хонда Граѓански 2022-2023

Momoap /ABS Хром Авто Гориво Додатен Вратата Покрие Резервоарот за Гас Капа Декорација Покрие Намали за Хонда Граѓански

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

За Хонда Граѓански 2022-2023. 100% Сосема Нов (Квалитет се Проверуваат пред превозот).Материјал : ABS Пластика + Тројно позлатен.Завршна Површина : Хром Обложена.Лесен за Инсталација : 3 M селотејп. 100% Сосема Нов (Квалитет се Проверуваат пред превозот) Боја : сребро светла.Материјал : ABS Пластика + Тројно позлатен завршна Површина : Хром Обложени Лесен за Инсталација : 3 M селотејп.Нема сечење или дупчење бара автомобилот изгледа Модата и убава.Сосема нов поинаков поглед на сигурно фати сите внимание .!!!Инсталирајте Чекор : 1.Pls употреба на алкохол или агент за чистење на позицијата на инсталацијата (да бидете сигурни дека тоа без маснотии.Восок или прашина итн.) 2.pls се обезбеди позиција на инсталација може да биде целосно одговара на случај пред да ја инсталирате, (Забелешка : ако има било какви прашања или misfit , ве молиме контактирајте со нас) 3.Rive силна двострано лепило на грбот , ако ги исполнуваат случај на релативно ниска температура, ве молиме греење тоа преку фен или полесни . 4.Според споредба држиме до неа и притиснете за 1-2 минути (Забелешка : не се мијат вашиот автомобил во 48hours , лепило треба да биде поправено по 12 часа ) 5.Инсталацијата се веќе завршени , DIY објект - Лесен за инсталирање на Сите нарачки ќе се испраќаат во рок од 24 часа!Пакет ќе sent via (USPS, за по 7-15 работни дена ќе може да се добие тоа.Ако има повеќе прашање ве молиме e-mail на нас.Ви благодарам многу!.

Спецификација

Избор на клиент