Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
UXZDX Модерна Монтира на Ѕид Грб и Капа Багажник, Убава Дрво Entryway Закачалка со Штипки - Дрвени Спална и Бања Облека Полици - Издржлив, Лесен Собранието, Класичен Дизајн

UXZDX Модерна Монтира на Ѕид Грб и Капа Багажник, Убава Дрво Entryway Закачалка со Штипки - Дрвени Спална и Бања Облека

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

❤Дизајн : Едноставни и стилски дизајн за да се задоволат потребите на различни семејство стилови, без разлика на тоа што сценографијата, го направат вашиот простор за живеење full на моден стил. ❤Детали : мазна површина, таписерии изработка, висока густина, во комбинација со строги свила, анти-стареењето, не исчезнува, круг, нема брус, без оштетување на алиштата. ❤Материјал : Природно земени од планините, антички бамбус и фина структура се цврсти и издржливи, еколошки и здрави. ❤Безбедно и издржливи : Супер товарот капацитет, може да се откажам разни објекти, површината е мазна и полиран. ❤ ќе не нула облека, и на прсти се безбедни за употреба.Производ description Colour : Бела 6 Hook Welcome на нашата продавница!Постојат многу стилови во нашата продавница, можете да одат до продавница да browse Product Име : Креативни ѕид виси hook Material : Bamboo Size : референтна големина chart Color : примарна боја 4, примарна боја 5, примарна боја од 6, бела 6 кука, бела 7 кука, бела 8 hook Carrying капацитет : во рамките на 30kg Style : едноставен и модерен.

Спецификација

Избор на клиент