Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
RUIXFLR картонот Гребење Мачка Подлога Реверзибилна Правоаголник Мачка Scratcher со Риба Шема Маче Салон Кревет, Браун

RUIXFLR картонот Гребење Мачка Подлога Реверзибилна Правоаголник Мачка Scratcher со Риба Шема Маче Салон Кревет, Браун

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Одлична Вредност - Рамни scratcher Реверзибилна за 2x на употреба : се Изгради со двострани гребење подлога, на вметнете мачка scratcher картон може да се превртува на свежо површината па вашите мачки може да се користи на други страна.Голема изгради квалитет - Нашата мачка нула кутија сет користи врвен квалитет не-токсични лепак и рециклиран картон материјали.Канџи растат брзо и да почне свиткување лесно, ноктот бодликава ќе влијае на мачка прошетка и избоден нозе.Нема повеќе гребење на троседот, тепих или било кој друг мебел.Оваа мачка scratcher одбор може да се сретне мачки' grabing желби и да ги зачувате вашите троседот, завеса, душек, кат и слично.Својот атрактивен дизајн и неутрална боја, им овозможува на своите да се вклопуваат на секој дом дизајн, без никакви проблеми.вашата мачка ќе уживате во трошење часа гребење нашите нула подлога, која им помага на него/неа да го намалите стресот, да ви помогне го задржи неговиот/нејзиниот канџи во одлична форма.Далеку од вашиот Мебел - За мачки, гребење работи е нивниот природен инстинкт, гребење мачка влошки се најдобар избор, окупирана да ги спречи оштетување на вашиот мебел.Мачките сакаат да се чувствуваат на картон, потсетувајќи на нивните дена како мачиња и се природни scratchers.

Спецификација

Избор на клиент