Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ЛИЦЕТО ЧУДО Ултра Тенка Кожа Mens Toupee Hairpiece Природни Косата V-Looped Поли Стп Човечка Коса Замена Систем Перика (8*10, 4ASH Медиум-темно кафеава боја со пепел на ѕвонење мала д

ЛИЦЕТО ЧУДО Ултра Тенка Кожа Mens Toupee Hairpiece Природни Косата V-Looped Поли Стп Човечка Коса Замена Систем Перика

DEN 3576.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Стандардно капа големина на овој тенка кожа toupee за мажите е 8"X10", доволно голема за повеќето главата големина, исто така, може да се сече во мали димензии според вашето барање. 6 инчен краток мека Индискиот човечка коса.Мал бран.Метежот слободни.Без пролевање.Сива коса е синтетички влакна. 0.04 mm супер тенка кожа база.Удобно.Природни.Лесно да се носат.Различни бои.Црна боја, кафеава боја, русокоса боја, пепел боја, а сивата боја се двете достапни за вашиот избор.Голем број на акции единици за итна испорака.Бесплатна и брза испорака од САД.U.S.врз основа корисничка поддршка и гаранција.Овие ултра тенка кожа mens коса парчиња се природни и undetectable.Сите коса има V-јамка јазли да се задржи вашата косата бескрајно блиску до реално опаѓање.Тоа може да се намали на помала големина според вашето барање.Премиум квалитет тенка мека Индискиот човечка коса.Заврши должина е 6 инчи, може да се вклопат повеќето коса должина за мажи.Различни бои косата и косата густина за вас да се избере.Течни лепила или лепак се препорачува да се закачите на овој коса систем на скалпот.

Спецификација

Избор на клиент