Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Zacro Велосипед Телефон Планината Кеси - Велосипедска Пред Рамка Торба, Водоотпорен Велосипед Торба Торбичка, Врвот Цевка Рамка Pannier Мобилен Телефон со Екран на Допир

Zacro Велосипед Телефон Планината Кеси - Велосипедска Пред Рамка Торба, Водоотпорен Велосипед Торба Торбичка, Врвот Цевка

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Е вашиот велосипед рамка кеса не е водоотпорен доволно да ги задржи торба далеку од дожд?.Дали сакате да уживате во вашата омилена музика или да одговорите на повици додека велосипедизам?.Ако одговорот е ДА, ве молиме изберете нашите Zacro Водоотпорен Велосипед Рамка Торба!.ВОДООТПОРЕН & ДВОЈНА ПАТЕНТИТЕ : Направени од водоотпорен носат-отпор на јаглерод жито материјал, и со двојно запечатени патентите затворање, тоа ќе го заштити вашиот работите од дождлив ден и влажно време.

Спецификација

Избор на клиент