Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
KaKUrI Јапонија Бамбус Видов

KaKUrI Јапонија Бамбус Видов

DEN 767.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

1 видов (само главниот дел).Направен во Јапонија.Димензии : 350(L) x 100(H) x 20(W)mm (Нож должина : 210mm).Нето Тежина : 190 g(saw).Ова го Виде доаѓа со мек зафат се справи и специјализирани Јапонски висок степен на јаглероден челик.Совршен за да се користи како градинарство алатка за сечење бамбус.Долготрајни хард-точка забната структура (16 TPI) се импулс појачани за подолг живот.Механизмот за брзи сечилото отстранување додека обезбедување на трајни сечилото поддршка.За да го промените ножеви едноставно подигнете го кодот механизам лизгајте го bade во близина на механизам за заклучување.

Спецификација

Избор на клиент