Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
WypAll L40 за Еднократна употреба за Чистење и Сушење Пешкири (05790), Ограничена Употреба Крпи, Бела, 9 Pop-Up Кутии по Случај, 100 Листови за Кутија, 900 Листови Вкупно

WypAll L40 за Еднократна употреба за Чистење и Сушење Пешкири (05790), Ограничена Употреба Крпи, Бела, 9 Pop-Up Кутии по

DEN 290.40
 

Достапно за нарачка
Залиха

Овие комунални брише се специјално дизајнирани за да се апсорбира течности, мазива и масла (во ресторани за бришење шалтери, во механичар продавници, индустриски и комерцијални фабрики и повеќе), но, сепак, тие се доволно мека за употреба на лицето и рацете.Вие не само што може да зачувате простор, но потенцијално врши позитивно влијание врз вашата крајна линија.8"; Pop-Up Кутија е дизајниран за лесно, едно по едно време издавање.Абсорбента и тешки бришејќи крпи функција кадифен надворешниот слој кој е допирни и мека.Искуство разликата во супериорен апсорпција и чистење на вашиот дом или канцеларија денес Можете да им верувате Wyp All да понуди соодветно решение за задача во рака.Од спреј и избрише работни места до сериозни валкано – Wyp All има wiper за вас.Како бришејќи крпа, тоа soaks до течности брзо, но сите вас и вашиот персонал ќе се чувствувате е мекост, благодарение на кадифен, допирни надворешниот слој.

Спецификација

Избор на клиент