Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Yencoly Микро да HD HDMI Кабел, Plug and Play HDMI Кабел, за Малина Пи 4B(3 Метри)

Yencoly Микро да HD HDMI Кабел, Plug and Play HDMI Кабел, за Малина Пи 4B(3 Метри)

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Погоден за Малина Пи 4 B плоча, излез HD видео или HDMI поврзани монитор.Добра компатибилност, plug and play.За дигитални камери со дигитален HDMI, дигитална камера телефони, MP4, итн.поврзан со HDTV.Погоден за XT720,за XT882,за XT800,за MT810 ,за ME811,за MT701,за MT810,за MB860, за ЕВО, за LG P990, за LG P993, за LG P999 и други мобилни телефони, за A500 W500 таблети, итн.Може да се користи за да се поврзете микро HDMI (Micro-HDMI) интерфејс со некој стандарден HDMI интерфејсот.Функција : 1. Може да се користи за да се поврзете микро HDMI (Micro-HDMI) интерфејс со некој стандарден HDMI интерфејсот.2. Погоден за Малина Пи 4 B плоча, излез HD видео или HDMI поврзани монитор.3. Добра компатибилност, plug and play.4. Погоден за XT720,за XT882,за XT800,за MT810 ,за ME811,за MT701,за MT810,за MB860, за ЕВО, за LG P990, за LG P993, за LG P999 и други мобилни телефони, за A500 W500 таблети, итн.5. За дигитални камери со дигитален HDMI, дигитална камера телефони, MP4, итн.поврзан со HDTVSpec : Предмет Тип : Микро да HDMI Cable Suitable Модел : Погоден за Малина Пи 4 BInterface Тип : HDMI (Micro-HDMI) интерфејс и стандарден HDMI interface Support Резолуција : 1440p/1080p/1080i/720p/480p HDMI Верзија : 1.4 Факултативна Должина : 1 Метар, 2 Метри, 3 Метри Пакет Листа : 1 x Микро да HDMI Кабел.

Спецификација

Избор на клиент