Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
#htmlcaption1

Бесплатен превозот!!!Не пропуштајте ја!!!.Увезени.Еластична затворање 【Материјал】 : Плетени од волна...

Еластичен headband одговара на повеќето бебиња од новородено до дете.Еластична,Полиестер,Најлон ♥【ТОЛКУ М

Карактеристики : Материјал : алуминиум, кристал, кристално Боја : злато, црвен Димензии : Дијаметар : окол�

Тип : Hairband.Материјал : Кадифен.Боја : Розова,Каки,Бела.Стил : Во Домот.Пол : ЖЕНИТЕ.Тип : Hairband Style : Elegant Material :

Се грациозни и достоинствени како вистинска принцеза на вашиот голем ден.Секој кристал е сигурен во без

Свадба главата парчиња за невестата и пратилки се направени од Легура Жица,Кристал.2 боби игли,Боја : Зл

Увезени.Џерси материјал.Официјално лиценцирани 2.25инчи дебела.Земја на Потекло : Кина.Направени од авте�

Се водат headband.Силиконски костец се одржи бендот во место.ДПИFIT 2.5" ширина.Една големина одговара на повеќ

[Погодна за секој покривки] Овие headbands се лесни, но дебели доволно за да се апсорбира многу пот.Погодна за

Увезени.Официјално лиценцирани headband сет.Направени од 30% гума и 70% полиестер.Пакетот вклучува 2 paints за пов

Зачудувачки еден за свадби, proms, годишнини, Денот на Вљубените, или било која друга посебна прилика...

полиестер.Увезени.Материјал : Направен Од 100% Полиестер, Овие Тренингот Headbands Се Обезбеди Добра Еластичн�

најлон.РАБОТИ HEADBAND : Чувајте се потам, што ја прави совршена за мажи, жени и тинејџерите.Кога рамен овие в

♕ На метални легури тиара е со висок квалитет, се наведнуваат на крајот за совршено се вклопуваат.Сигур�

Погоден за Сите Големина.Направен од флексибилни метал, 5.5 инчен Должина и прилагодливи ширина, роденде�

И ќе направи волшебно фото држач за вашиот Божиќ одмор фотографии!Еластична обрачот и лесни прави headband �

♕ Додадете еден магичен допир да вашиот костим со носење на овој готски круна.Вие сте во потрага на сенз

【Печатење Инструкции】Полнаширина двострано печатење.Материјал опис 100% полиестер влакна.Производ пер

Многу погодна за на училиште, ракотворби, облека или headbands носи на работа.Светли бои ќе ја направат вашат

Големина : 17x13cm(должина х ширина), во headband е да се прошири и прилагодливи за девојки и возрасни,едно парче

Удобно решенија за контролирање на пот се тешко да се најде.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вра�

【Тоа е светлина т предизвика главата притисок или непријатност.На mens работи headband е растеглив, која е по�

полиестер.Увезени.Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влаг�

полиестер.Увезени.Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влаг�

【Печатење Инструкции】Полнаширина двострано печатење.Материјал опис 100% полиестер влакна.Производ пер

Ве молиме оставете малку грешка на големината поради прирачник за мерење.48 оз лесни, на дише тренингот he

Потwicking жените headbands направени со највисок квалитет ткаенина и дизајн.Еластичен материјал се наменети д

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Лесен и практичен : тоа се чувствува како облечен во ништо друго.5 инчи, максималното е 15 инчи, а ширината

полиестер.Увезени.Материјал : Направен Од 100% Полиестер, Овие Тренингот Headbands Се Обезбеди Добра Еластичн�

360 степени Прилагодливи turban направи своите калапи за да одговараат на вашите потреби.Great Gatsby Headband, добро

headband со лак жените шминка headbands жените дизајнер headbands жените bandana headbands жените дерби headband жените сирена he

Ретро коса синџир е достапна во злато и сребро, кој не е лесно да исчезнат.Тиркизна коса, накит е направе�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

ПОВЕЌЕ БОИ & ПОВЕЌЕ ИЗБОРИ 4 пакети на лицето headbands во различни бои се вклучени во пакетот, грашок, зелена

♛ Материјал : Висок квалитет тиара, направени од Кубни циркониум; метал е мека бакар обложено со вистинс

Мултибои : 12 бои(розова црвена, зелена, сина, кралска сина, виолетова, злато, розова, виножито, тен, бела, ц�

полиестер.Увезени.Материјал : Направен Од 100% Полиестер, Овие Тренингот Headbands Се Обезбеди Добра Еластичн�

2 ПАКЕТ КРАЛСКИ ТРЕТМАН Донесе малку луксуз во вашата светот со нашата Принцеза Главата Бенд & четири хи

МАТЕРИЈАЛ : Се направени од 100% полиестер влакна, ткаенина е мека, пријателски за кожата."Јас биле вакцини

♣ ГОЛЕМИНА ♣ : Должина : 28.5 cm(11.2"), ширина : 5.5 cm(2.1").Тежина : 86.60 g ♣ Материјал ♣ : Направен со пенливи австри�

Чувајте ги очите далеку од пот, потрошувачка далеку влага и сува брзо.5 инчи, максималното е 15 инчи, а шир�