Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Космосот Сет од 2 Хокеј дух пакостник, Хокеј на Мраз Топка за тренинг и Обука. 3 со Дијаметар Од 1 Дебелина, Црна и Портокалова Боја

Космосот Сет од 2 Хокеј дух пакостник, Хокеј на Мраз Топка за тренинг и Обука. 3 со Дијаметар Од 1 Дебелина, Црна и Портокалова

DEN 311.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Сет од 2 Хокеј дух пакостник, Хокеј на Мраз Топка за тренинг и Обука.Напор Лизгачки над Мраз : Нагоре и надолу страни на секоја гума хокеј дух пакостник се изедначи во финишот за лизгање.Круг страна е шарени ѕидови се создаде триење помеѓу хокеј дух пакостник и стап.Одлично за тимот практики.Стандардна Големина : 3 инчи во дијаметар со 1 инчен дебелина.Погодна за двете аматерски и професионални игри.Квалитет на Материјалот : направен од многу издржливи и долготрајни материјал.Соодветна цврстина и resilienc дека сигурен за хокеј обука опрема.Пакети includeds 2 парчиња во Црна и Портокалова боја, соодветно.Сет од 2 Хокеј дух пакостник, Хокеј на Мраз Топка за тренинг и Обука. 3" со Дијаметар Од 1" Дебелина, Црна и Портокалова Боја.Стандардна Големина : 3 инчи во дијаметар со 1 инчен дебелина.Напор Лизгачки над Мраз со мазна нагоре и надолу страни.Пакети includeds 2 парче во Црна и Портокалова боја, соодветно.

Спецификација

Избор на клиент