Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
1080P IR Ноќ Визија Телото, Движење Откривање Безбедносна Камера ПИР се Земе Фото + Видео Рекордер за Магацин Гаража за Статистика ги Следи Долго Време Режим на 3 Месец

1080P IR Ноќ Визија Телото, Движење Откривање Безбедносна Камера ПИР се Земе Фото + Видео Рекордер за Магацин Гаража за

DEN 969.60
 

Достапно за нарачка
Залиха

1. Ден/Ноќ ПИР Камера 120 степен леќа видите. 2. Телото, Движење Откривање на камерата за да започнете. 3. Земете Фотографија ,а потоа започнете со снимање. 4. батеријата режим на 3 месеци. 5. поддршка 128gb , ok (ок) за 1 година монитор ( фото+ видео ).Главни Карактеристики : 1. Човечкото тело motion detection : вграден-во ниско-енергетски MCU сензор за движење, во опсег од 15 метри од агол од 120 степени ,кога телото топлина е откриен, камерата ќе се земе слики 5. Видео или фотографија со текот на времето печат ,лесно знаат снимање време; 6. Вграден-во 4 940nm невидлива инфрацрвена LED светла, сликата е уште јасно во темни услови, инфрацрвена светла е и до 12 метри; LED ќе се вклучи и исклучи во текот на денот.леќи на камерата : 1/3" cmos леќа, f=3.1 mm, F=2.0 / 5 P стаклена леќа агол : 120° day/night mode : yes Видео резолуција : 1920*1080/1080*720/720*480 30fps Видео формат : MP4 H. 264 Резолуција на Слика : 5 MP/8 MP рамнотежа : автоматски датум и време печат : поддршка за складирање : од Микро SD, до 128 GB (не се вклучени) Работни модел : Фото/Видео/ Фото+Видео; кориснички фото + видео : се Земе слики први, а потоа видео видео траење : 10 ~ 60 секунди; може да се прилагоди ПИР опсег : 10 - 12m ангел 120° време на одговор : 0.3 - 0.6 s IR осветлување : 4pcs 940nm IR LED IR уреди со покажувач на опсегот : 12 -15 метри Батерија : времето на Мирување 3 месец (изградена-во 2200 Mah ) ниско ниво на батеријата предупредување : 3.6 V (3.6 V : сигнализација; 3.2 V : исклучување) напојување : DC5 V,.

Спецификација

Избор на клиент