Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ZLYPSW 720p HD Безжична Smart Video Врата Камера,ПИР Движење Откривање,дво-Насочно Разговор,Инфрацрвена Ноќ Визија Wi-Fi Врата Камера Водоотпорен

ZLYPSW 720p HD Безжична Smart Video Врата Камера,ПИР Движење Откривање,дво-Насочно Разговор,Инфрацрвена Ноќ Визија Wi-Fi

DEN 7708.08
 

Достапно за нарачка
Залиха

Две Начин Зборува:Одговор на врата каде и да сте - видете го слушаат и зборуваат за посетителите директно од вашиот паметен телефон.На Вратата 166° широк агол леќа на камерата.Ноќно Режим:Автоматски вклучена во слабо осветлување која ти овозможува да се види кристално јасно дури и низ темнината .Без оглед на ден или ноќ, сликата е јасно видлив за придружба вас и вашето семејство безбедност цело време.Поддршка ПИР Функција:Кога некој скитници пред врата, ќе им помогнам на алармот порака на вашиот мобилен телефон веднаш.Брзо и Лесно Подесување:Имате на вашиот Видео Врата поставена и синхронизираат за ваша лична Wi-Fi мрежата во минути,само поддржува 2.4 G wifi,на еден чекор поставување со скенирање на QR кодот.Smart Врата, Wi Fi Видео Врата Безжична Видео Врата Ѕвона 720 P HD Вратата Безбедносната Камера со Движење Откривање, двонасочна Аудио, Визија Ноќ.Live View / видео на demand Notification : Push известувања во рок од 2 second Audio : двонасочна разговор без noise PIR Движење Detection Night Верзија со 6pcs IR-LEDSSpecifications : Резолуција : 720 P HDWaterproof : IP65 Video Stream : Пренос 1280*720/30fps Audio Во/Од : -38d B Микрофон / Изградена во 1 Speaker Working температура : -20°C~+70°COperating Влажност : ≤80%RHNetwork : Wi Fi 2.4 GHz.

Спецификација

Избор на клиент