Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Mouldmaster Премиум Сад Соја Восок Пелети 4 КГ, 4KG, Бела/Крем

Mouldmaster Премиум Сад Соја Восок Пелети 4 КГ, 4KG, Бела/Крем

DEN 1835.04
 

Достапно за нарачка
Залиха

Производителот гаранција може да не се применува.Mouldmaster Премиум Сад Соја Восок е devloped speifcally за Сад Свеќи.Сојата восоци трае подолго од parffin восоци и горат многу почист.Mouldmaster Бренд Восоци се Означени со кои се Тргува и да НЕ се продава од thrid страна на продавачот.Трговија Обележани и Целосно Тестирани од страна на нашите во Куќата на Тимот.Точка на топење 45-55 °C Фрлаат Точка 50-70°C. Mouldmaster™ Премиум Соја Сад Восок е развиен за употреба како восок специјално за Сад свеќи и има голема мирис фрли, Соја восок е природен производ и целосно biodegradable.Максимална Испратени до 6%.

Спецификација

Избор на клиент