Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Астрономски Тропски Увозот XL Голема Бела Ајкула Глава Ѕид Трофеј Скулптурата

Астрономски Тропски Увозот XL Голема Бела Ајкула Глава Ѕид Трофеј Скулптурата

DEN 384.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

X-Large голема бела ајкула трофеј ѕид скулптура.Издржливи fiberglass смола конструкција со рака-насликани заврши.Употреба : Внатрешен - Надворешен (мора да се применуваат јасни грбот на УВ одделение полиуретан за времето за заштита како што е потребно).Прави голема изјава парче на било кој ѕид.Мерки за прибл. 30.25"L x 18.5"W x 28.75"Х.

Спецификација

Избор на клиент