Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Формула E Сезона 5 ДС Techeetah Formul E Тим #36-1:18 - Minichamps

Формула E Сезона 5 ДС Techeetah Formul E Тим 36-1:18 - Minichamps

DEN 3096.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

1 : 18 ДС Techeetah Андре Lotterer Формула E Сезона 5 Произведени од страна на Minichamps, оваа детална реплика на Формула E supercar управувано од овој топ драјвер.Карактеристики автентични спонзор и тим decal, детални кабина и возачот фигура.Ограничено издание.Големина : 10".

Спецификација

Избор на клиент