Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Minichamps 1:18 светски обединет Трки Феликс Rosenqvist Формула E Сезона 5

Minichamps 1:18 светски обединет Трки Феликс Rosenqvist Формула E Сезона 5

DEN 3096.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

1 : 18 светски обединет Трки Феликс Rosenqvist Формула E Сезона 5 Произведени од страна на Minichamps, оваа детална реплика на Формула E supercar управувано од овој топ драјвер.Карактеристики автентични спонзор и тим decal, детални кабина и возачот фигура.Ограничено издание.Големина : 10".

Спецификација

Избор на клиент