Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
QHZHANG Хрчак Џвакање Играчки,24PCS во Комбинација Џвакање Играчки Млечни Стапови Слатка Бамбус Apple Гранка Млечни Играчка за Зајаци Миленици Chinchilla Верверица Gerbil Хрчак ?

QHZHANG Хрчак Џвакање Играчки,24PCS во Комбинација Џвакање Играчки Млечни Стапови Слатка Бамбус Apple Гранка Млечни Играчка

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

24 PCS ДРВЕНИ ЏВАКАЊЕ ИГРАЧКИ : Вклучуваат трева морков,10 јаболкницата гранки,aquare млечни блок со јаже,Ратан Топката, Дрвени петокрака ѕвезда,6 Борови шишарки,.ПРИРОДНИ и НЕ-ТОКСИЧНИ : Висок квалитет на дрво потекло на дрвени chinchilla играчки, избрани од прва класа дрво, природно сушење на сонце, строга контрола на дехидрација стапка, безбедност безбедност, осигурете се мали миленичиња заби здрав раст исто така, може да биде нека се наоѓаат во кафез досадно гризе во потрага по малку забава ,играчки со вкус на сонцето, кој е поудобно да се користи.Издржливи Млечни Алатки : Овие се џвака играчки со таписерии и убава форма, по специјални анти-корозија технологија, не само што се еко-пријателски играчки, но, исто така, се чувствува отпорни на млечни алатки, обезбеди здрав раст на мали миленичиња заби, wholeheartedly грижа за вашиот фаворит.Дрвени хрчак играчки дава вашиот мал глодар на prefect можност да игра и да работат надвор.Се применуваат за : зајаци, гвинеја свињи, chinchillas, хрчаци, gerbils, стаорци,птици и други мали домашни миленици.Кога ќе го примите пакетот, ве молиме чувајте го вентилирани за прв пат, и не се става во влажна место.Поради различните пакети на џвакање играчки, не може да биде малку боја и големина разлики, што ќе не влијае на употребата на мали домашни миленици.

Спецификација

Избор на клиент