Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
nit_rio 3 [Преземете]

nit_rio 3 [Преземете]

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Забава графика.Преземете за СЛОБОДНИ.Лесно да се игра.Играње на брза реакција.Цел Екран.Дали ви се допаѓа аркадна?Ако да, ќе ви се допадне nit_rio 3 премногу.Тоа е забавно класичната аркадна!Истражуваат игра нивоа, собирање на слатки, пазете се од чудовишта и да се забавуваат!Системски побарувања : Поддржани оперативен СИСТЕМ : [Windows 8, Windows 7]Процесор : CORE i3 и higher RAM : 1 ГД RAMHard Диск : 4 MBVideo Картичка : geforce GTX 660 Recommended Системски побарувања : Препорачана Процесор : CORE i5 Recommended RAM меморија : 2 GB RAMRecommended Видео Картичка : geforce GTX 760.

Спецификација

Избор на клиент