Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Oreck Исправена Правосмукалка Brushroll Модел XL21

Oreck Исправена Правосмукалка Brushroll Модел XL21

DEN 2071.20
 

Достапно за нарачка
Залиха

12 1/2" Долго, Одговара на сите модели XL21, Ќе не одговара обичен XL модели.XL21 Brushroll.Работи Со : Oreck XL21-600 ECB Orexk XL21-600 ECC Oreck XL21-700 ECC Oreck XL21-700 ECB Oreck XL21-ECP Oreck XL21-750 ECB Oreck XL21-750 ECT Опис : 12 1/2" Долго, Одговара на сите модели XL21, Ќе не одговара обичен XL модели.

Спецификација

Избор на клиент