Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
20 Пак 4oz/120ml Пластични Бостон се Притисне Шишиња,Празни Издавање Шишиња со Пресврт Врвот на Капа,Бела Бостон Круг LDPE Шишиња за Течности, Мастила, Масла,Занаети,Кујна,

20 Пак 4oz/120ml Пластични Бостон се Притисне Шишиња,Празни Издавање Шишиња со Пресврт Врвот на Капа,Бела Бостон Круг LDPE

DEN 359.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Издавање шишиња пакетот вклучува 20 пак пластични бостон шишиња,Лесно да се притисне,течење слободни,трајни и еднократно.Секој круг LDPE шише големина е 1.6 x 1.6 x 5.9 инчи/4 x 4 x 15cm.Капацитет : 4oz/120ml.Цврсто навој теми и тенки линии на устата на шишето,Сунѓерот водоотпорен прстен ефикасно спречување течни од преполнети.Обновливи пластични контејнери може да погодно продавница или издаваат течности.Идеални за користење во козметиката и убавината производи,како на пример спреј за коса и шампон,домашни миленичиња нега производи,производи за чистење,хемиски производи и автомобилски производи.На врвот капак дизајн овозможува подобра контрола на проток.Пресврт-акција капи се направи содржина лесно да се издаваат,и да ја задржите содржината безбедна и чиста,не ќе протекување.Бостон се притисне шише е идеален избор за чување и издавање повеќето видови на течности,вклучувајќи масла,растворувачи,мастила,пигменти и така натаму,што е лесно да се притисне,одлична изведба на протекување доказ,се применува мала количина на течност да се насочени област.

Спецификација

Избор на клиент