Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Колумбија Мажите Buck Butte Изолирани Маскирани Јакна

Колумбија Мажите Buck Butte Изолирани Маскирани Јакна

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Машина За Миење. Zippered затворање.ПРИЛАГОДЛИВИ ХУД СИСТЕМОТ : прилагодливи худ е дизајниран да ја задржи главата е топло во ладно отворен средини.Спроведен и прилагодливи худ е дизајниран да се задржи вашата глава, топла и сува, а брадата guard обезбедува убав допир на долго-носат удобност.Тоа карактеристики нашата Сенка Ripstop најлон школка со нашиот супер ефикасни синтетички надолу изолација.ПРАКТИЧНИ ЏЕБОВИ : Овој елемент подготвени јакна има две zippered страна џебови, плус внатрешни работи безбедност џеб.Заедно со професионални собранието и изградба на напредна технологија исполнет во јакна ви држи удобно, топло и суво време на тие студена есен и зима денови и ноќи. 100% СИНТЕТИЧКИ НАДОЛУ ИЗОЛАЦИЈА : надолу-стил збунувачки е флексибилен во сите правото поени, обезбедување на дополнителни воздух-мансарда, разновиден одговара, а најмногу топлина и уживање.Кога ќе живеат во ладна влажни временски услови, клима, изнаоѓање на трајни, удобно, и водоотпорен слој е дел од животот.Оваа faux надолу изолација е професионално да се интегрира во грбот и е дизајниран со серија на функции кои се подобри неговата севкупна удобност.Две zippered страна џебови и водоотпорен материјал се вклучени за да ви овозможи да се задржи вашите раце топли и целиот горниот дел од телото се исуши.За да се утврди вратот големина, мерка на база или thickest дел на вратот.Машина За Миење.Поставата и изолација : 100% полиестер.УДОБНО ЗИМСКА ЈАКНА : Оваа зимска јакна има водоотпорен школка направени од Сенка Ripstop Најлон, додека внатрешни работи тафт содржи нашата синтетички надолу за крајна топлина и удобност.Активни Се Вклопуваат.Активни се Вклопуваат, се намали за мажи. Шел : 100% најлон.Круг до следното дури и бројот.Супериорен материјали и крои квалитет се дизајнирани за долготрајна употреба во активен начин на живот.

Спецификација

Избор на клиент