Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Hanson 63107 Core Вежба Малку, 7/64 КОБАЛТ

Hanson 63107 Core Вежба Малку, 7/64 КОБАЛТ

DEN 180.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Малку е изградена на м-7 high speed челик за висока отпорност на абразија и за време на тешки дупчење апликации.Овој производ ги исполнува клиент барање.Производот е лесен за употреба.Малку е изградена на м-7 high speed челик за висока отпорност на абразија и за време на тешки дупчење апликации.Три-flatted месо тело дизајн обезбедува подобра чак зафат и го намалува пропаѓање.Идеален за употреба во keyless chucks.

Спецификација

Избор на клиент