Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Б Baosity Универзална Прилагодливи Кајак Кабина Спреј Здолниште Палубата Покрие - Изберете Големина И Боја

Б Baosity Универзална Прилагодливи Кајак Кабина Спреј Здолниште Палубата Покрие - Изберете Големина И Боја

DEN 431.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Лесен и удобен за да се стави на и полетување.Со брзо ослободување еластична рака и прислушувани шевовите.Универзална одговара за широк спектар на кајаци/кану/брод.Одлична заштита од ветер и од вода спреј.Водоотпорен, премиум и издржливи кајак спреј здолниште палубата покрие со прилагодливи половината на пилотската кабина.

Спецификација

Избор на клиент