Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
High-definition VGA Кабел за Xbox 360

High-definition VGA Кабел за Xbox 360

DEN 782.40
 

Достапно за нарачка
Залиха

High-definition VGA Кабел за Xbox 360. Карактеристики VGA со висока дефиниција AV кабел за Xbox 360 конзолата Обезбедува висок квалитет на графика на вашиот тв-уреди или PC монитори со VGA влезови Поддржува 720 P high-definition игри излез Поддржува 480 P прогресивно-скенирање DVD репродукција Општи Спецификации Интерфејс VGA p Product Iin Inches H.

Спецификација

Избор на клиент