Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Stashia Кабуки Четка Set Pro Series Круг Рамен Врвот без Суровост со Мешање Сунѓерот

Stashia Кабуки Четка Set Pro Series Круг Рамен Врвот без Суровост со Мешање Сунѓерот

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Квалитет, професионална одделение шминка четка-Сите црна тешки квалитет кабуки со густа профил за беспрекорна професионална примена на козметика.Еко-пријателски, и без суровост-Природни, многу услужни влакната НЕ ЌЕ ПРОЛЕЕ-и тешки дрвени и алуминиум справи.Апликација Направена Лесно-се Користи помалку производот и ќе добиете совршен финиш во секое време-Густа, мека четка која има производ добро, но не во текот апсорбира да предизвика да прекумерна употреба-се Прошири на животот на вашиот фондации и контура креми и прав.ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање-100% Без прашања праша Пари Гаранција за враќање кога не сте задоволни од било која причина.Мешање Сунѓер-Вклучени Убавина Сунѓер кој е направен највисока оценка материјали и ќе се овозможи постојан апликација и мешање на течности и креми.Беспрекорна Заврши во Секое Време ќе ја забележите разликата од вашиот првата употреба на нашите четки.Ултра мека синтетички влакна не се над-апсорбира или streak.Работи добро со прав, bronzers, highlighters или крем фондации.Просечна Рачка за контролирана примена Потпис мат црна бамбус се справи со Влијаеше на логото.Удар во кружни движења за природен изглед.Мешање Сунѓерот За кратко време ќе биде вклучувајќи висок квалитет меша сунѓер со сите на нашите про-серија производи.Користете влажни, дури и за покривање или мешавина concealer или фондацијата користејќи многу малку производ. 100% Пари Гаранција за враќање кога не сте задоволни од било која причина, едноставно да го вратите вашиот сет за наплата без прашања праша.

Спецификација

Избор на клиент