Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Долго Пол Свеќа Мувла, Свеќа Мувла Восок Сапун 3D Силиконски Калап Столб Извртени Форма DIY Занает Алатка за Правење за Дома Декор Свадба Вечера Style2

Долго Пол Свеќа Мувла, Свеќа Мувла Восок Сапун 3D Силиконски Калап Столб Извртени Форма DIY Занает Алатка за Правење за

DEN 412.56
 

Достапно за нарачка
Залиха

Восок Силиконски Калап е погоден за печење и правење на фондан торта декорација, косата и чоколадо, кристално лепак одлуки, смола декорација.Можете да ги користите 3 D Свеќа Правење на Калапот да се направи ексклузивни подароци за семејството и пријателите.Сапун Мувла може да се додадат и некои сјајот, мика прав, течни смоли бои, сушени цвеќиња, бисер пигменти, монистра да се направи занаети повеќе исклучителна.Свеќа Мувла со столб извртени дизајн главно е направен од флексибилни и издржливи силиконски материјал со реупотребливост.По содржина е целосно појачани, вие само треба да се ротираат на DIY Занает мувла нанадвор за да ја ослободите финиш од мувла.Долго Пол Свеќа Мувла, Свеќа Мувла Восок Сапун 3d Силиконски Калап Столб Извртени Форма Diy Занает Алатка за Правење за Дома Декор Свадба Вечера Style2 Description Candle мувла со столб извртени дизајн може да се користи за да се направи арома свеќа, сапун, гипс, handcrafts и така натаму.Восок силиконски калап со исклучителна 3 D дизајн и јасен детали е многу погодна за што повеќе убави занаети да ги красат домот и свадба партија.Features Candle мувла-Боја : Случајни боја.-Материјал : Силикон.-Големина : 4x19.4cm/1.57x7.64inch.Стил : Style2.Можете да ги користите мувла спреј или сапуница вода да се ослободи и заштити мувла.Пакет Including1 * Свеќа мувла.

Спецификација

Избор на клиент