Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
TP рачно изработени Вистински Вистинска Кожа Половина Камера Случај Торба Покрие за Voigtlander Bessa R2 R2M R2A R4M R4A R3M R3A R2S R2C и Rollei 35RF (Кафе, Камера Случај)

TP рачно изработени Вистински Вистинска Кожа Половина Камера Случај Торба Покрие за Voigtlander Bessa R2 R2M R2A R4M R4A

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

TP Оригинални Voigtlander Bessa R2 R2 M R2 A R4 M R4 A R3 M R3 A R2 S R2 C и Rollei 35 RF специјална Камера Holster, направени од страна на вистински горниот слој кравја кожа од Колумбија и дизајниран од страна на Ален Ванг, дизајнот е едноставен и гроздобер, трајни кожа дава целосна заштита на камерата.Внатре поставата користиме високо лост сомот да се заштити камера тело за нула и колорит, Под база на завртката е направен од страна на 304 нерѓосувачки челик и тоа може лесно полетување од страна на страна, не треба да ги тргнеме на половина случај кога користите tripod.Бидејќи тоа е вистинска кожа производ, тоа ќе покаже различни ситуации според различни корисници, После долготрајната употреба, тоа постепено ќе се зголемува сјај, Тоа е најсоодветен подарок за важни луѓе.Можете да изберете дали да се купи за појавување на рамо ремени според вашите потреби, должината на TP15 рака е околу 90cm-110cm(35.5 инчи-43.3 инчи), може да се прилагоди на должината со себе, Ширина е околу 1.5 cm(0.59 инчи), Ширина на двете страни чешмите е околу 1cm(0.4 инчи).Секоја камера случај и рамо, рака се направи во целост со рака-бод, Секој рачно изработени кожа е уникатен, или присутни во суптилни разлики.Овој производ не се вклучат и други производи што е прикажано на сликата освен камерата случај, и да не се вклучуваат на камерата.

Спецификација

Избор на клиент