Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Pelican Воздух 1615 Случај со Trekpack Dividers (2020 Издание со Push Копчето Брави) - Црна (016150-0051-110)

Pelican Воздух 1615 Случај со Trekpack Dividers (2020 Издание со Push Копчето Брави) - Црна (016150-0051-110)

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .ПРЕМИУМ МУЛТИ-ЦЕЛ тежок СЛУЧАЈ : Crushproof, dustproof, вдп, универзална тежок случај за најдобра заштита и сува кутија за складирање на камерата, нурне опрема, опрема, електроника, беспилотни летала, и повеќе.Lockable и TSA одобрени.КАРАКТЕРИСТИКИ : Вдп, crushproof, и dustproof тешко случај.Pelican Воздух случаи се до 40% полесен од традиционалните случаи.Има О-Прстен печат и притисок за изедначување на вентил за да се балансираат притисок и да се задржи водата надвор.Вклучува Trekpack Dividers.ДИМЕНЗИИ (Dxšxv Инчи) : Надворешноста 32.58 x 18.40 x 11.02 Внатрешни работи 29.59 x 15.50 x 9.38 - Тежина 17.60 lbs.Произведено ВО САД : Доверливи заштита во употреба од страна на војската, нуркачи, првиот responders (пожар, полицијата, EMT) од 1976 година.

Спецификација

Избор на клиент