Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Фишер-Цена Години Може да им Помогне на Сите Нивни Малку Луѓе Соседи со Оваа Играчка Pick-Up Камион Тркалаат-Заедно Возило!

Фишер-Цена Години Може да им Помогне на Сите Нивни Малку Луѓе Соседи со Оваа Играчка Pick-Up Камион Тркалаат-Заедно Возило!

DEN 285.12
 

Достапно за нарачка
Залиха

Им помогне на пријател на подвижни ден со оваа играчка pick-up камион!.Се тркалаат на возилото заедно да се "вози" наоколу.Фигура и возило големина само во право за малку раце.Вклучува pick-up камион и сл.За возраст од 1 и 5 години.Да се биде добар пријател и сосед значи помагање надвор кога ќе се може.Со Малку Луѓе им Помогне на Еден Пријател ги Собереш Камион, години може да теренот во кога нивните Малку Луѓе, пријатели и соседи треба дополнителна страна за подигање и истовар!Малку нешта кои прават голема разлика Имагинативна Игра : Со лесен-за-фатете возило и сл, години можат да ги користат нивните имагинации да се создаде приказни како тие играат.Фината Моторика : Како години се сфати и да се движи возилото, тие се зајакнување на умешност и рака-око координација.

Спецификација

Избор на клиент