Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
AMLESO 3 Еез Памучна Подлога Фармацевт Памучна Подлога Носителот Шминка Организатор Памук Брис

AMLESO 3 Еез Памучна Подлога Фармацевт Памучна Подлога Носителот Шминка Организатор Памук Брис

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Високо квалитетни пластични, тешки и трајни производи за долготрајна употреба.Ретро Слатка Зголеми Цвет Шема, Убава и Елегантен Дизајн.Мала тежина симпатична кутија, голема големина за вашата убавина торба.Повеќето практични дизајни со огледало капаци одговара удобно да се задржи влагата и правот од надвор.Совршен за задржување на лажни трепки, накит, прстени, сенки, и други мали gadgets,.Опис : - Сладок Ретро Зголеми Цвет Шема, Убава и Елегантен Дизајн. - Совршени за задржување на лажни трепки, накит, прстени, сенки, и други мали gadgets,. - Повеќето практични дизајни со огледало капаци одговара удобно да се задржи влагата и правот од надвор. - Мала тежина симпатична кутија, голема големина за вашата убавина торба - Високо квалитетни пластични, тешки и трајни производи за долготрајна употреба.Спецификација : - Материјал : Високо квалитетна ABS пластика - Size : прибл. 4x6.8 см/1.57x2.68 инчен - Боја : Black Package Вклучува : 3x Шминка Складирање Кутија.

Спецификација

- Material:
High quality ABS plastic
- Size:
approx. 4x6.8 cm/1.57x2.68 inch
- Color:
Black
Package Includes:
3x Makeup Storage Box :

Избор на клиент