Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Бела Платно Лицето Маска

Бела Платно Лицето Маска

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

52% Airlume Чешлани и Прстен Откачи Cottn, 48% Полиестер, 32 Еден 4.2 оз (2 Ply, 8.4 мл).Направен во САД и се Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Скроени за да одговара на обликот на вашето носот и брадата.Идеален за секојдневна облека.Ние дизајниран оваа обновливи пораби ткаенина лицето се покрива со удобност во умот.Скроени за да одговара на обликот на вашето носот и брадата, суптилни стратешки shirring нуди додворувања, лицето-hugging одговара.Двоен слој, две-ply џерси ткаенина го прави овој лицето маска ултра-меки, трајни и дише-и идеален за секојдневна облека.За крајна леснотија на абење, на looped ткаенина уво ремени се направени од 1/4" single-пати еластичен обврзувачки.Оваа обновливи маска се перат.

Спецификација

Избор на клиент