Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Tribear Жените Чиста Chiffon Кимоно Јакна Солидна, Обичните Ртовите Плажа Cover up

Tribear Жените Чиста Chiffon Кимоно Јакна Солидна, Обичните Ртовите Плажа Cover up

DEN 208.32
 

Достапно за нарачка
Залиха

Различни бои за подобро да одговара на вашите потреби и да ја стилски живот.Многу модни цветни бои и цврсти бои за вашиот избор.Нова боја ќе се обновуваат секој месец.Тоа исто така може да се заштити бремени жени од студот.100% Полиестер.На chiffon кимоно прикријат се секси,најдобро одговара за бикини,било лето облечи и шорцеви.Chiffon kimonos може да нè заштити од затворен климатизација температура во лето и кул правец во есен.Оваа покритие може да се носат на плажа,забава,повик и wer да работат,да ресторан или на било кое место.Лесен и види преку но сепак ја покрива.

Спецификација

Избор на клиент