Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Tribear Жените Чиста Chiffon Кимоно Јакна Солидна, Обичните Ртовите Плажа Cover up

Tribear Жените Чиста Chiffon Кимоно Јакна Солидна, Обичните Ртовите Плажа Cover up

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Оваа покритие може да се носат на плажа,забава,повик и wer да работат,да ресторан или на било кое место.Нова боја ќе се обновуваат секој месец.Цветни секојдневен кејп shawl е погодна за секоја прилика во доцна пролет, лето и рана есен.Ткаенината е лесен, но згодна,мека,дише и боите се различни. 100% Полиестер.На chiffon кимоно прикријат се секси,најдобро одговара за бикини,било лето облечи и шорцеви.Овие модни coverup се супер разноврсна и можете да го носат со толку многу видови на облека и тоа лесно може да се облекуваат нешто прост и секојдневен, во секунди.Тоа е пространа и лабава,кога ви се повлече вашите раце напред,нема да се чувствуваат тесни на грбот.Цветни Јакна,Неврзан лето плус големина блузи,грациозен ,се чувствува sofe, лесни и удобни.Chiffon kimonos може да нè заштити од затворен климатизација температура во лето и кул правец во есен.Рака мие со ладна вода, не го стави во машина за перење!?Сува рамен,ве молиме не пеглање.Совршен за сите лето,на пролет и на есен.Многу модни цветни бои и цврсти бои за вашиот избор.Тоа го прави вашиот фустан без ракави поскромен без додавање на топлина.Големина : ако не ви се допаѓа премногу лабава чувство,една големина надолу не е проблем.Ткаенината е пораби да billow тивко во вашиот страни дека ова паѓа во колковите, а не околу средината.На chiffon кимоно прикријат се секси,најдобро одговара за бикини,било лето облечи и шорцеви.Лесен и види преку но сепак ја покрива.Супер удобно и навистина простува кога станува збор за форма.Совршен за текот на костим за капење и облекување пар фармерки или legging или шорцеви со обична маица или здолништа или носат во текот на еден фустан.Разноврсна јакна блуза, можете да натпревар со тенк, шорцеви,сандали и панталони.

Спецификација

Избор на клиент