Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
CM C&M WODRO Бебе Дете Зимска Шапка со Earflap Симпатична Поврзана Топло Руно Наредени Beanie Самоубиец Капа за Бебе Момчиња Девојчиња

CM C&M WODRO Бебе Дете Зимска Шапка со Earflap Симпатична Поврзана Топло Руно Наредени Beanie Самоубиец Капа за Бебе Момчиња

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Акрилик,Памук,Руно. ❤Висок Квалитет❤ Оваа зима шапка изработени од памук и акрил, наредени со дебели мека топлинска руно, да ги задржи вашето бебе топло во ладно есен и зима дена. ❤Симпатична Дизајн❤ Симпатична модерен различни цртан филм животинско / диносаурус / мрачно / автомобил дизајн, топло поврзана самоубиец капа со earflap, да ги задржи вашето бебе 's главата, ушите топло. ❤Подароци за Бебе❤ Зима beanie шапка за babys години играње ладен активност, кампување.Исто така се идеални за Божиќ, ладни зимски денови, или семејна забава, роденден подароци и бебе туш подарок. ❤Големина❤ Погоден за 6 месеци - 3 години бебе момчиња и девојки.Добра Флексибилност и лесно да се носат.И миење на рацете се препорачува. ❤Услуги на клиентите❤ Ако имате било какви прашања кога се прима нашето бебе зимска шапка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се реши тоа за вас во прв пат.

Спецификација

Избор на клиент