Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
KIYNIDE Божиќ Шапка Среќен Божиќ Дедо мраз Шапка,Божиќ Шапка За Возрасни,Унисекс Бела Удобност Кадифен Згусне Божиќ Партија Материјали

KIYNIDE Божиќ Шапка Среќен Божиќ Дедо мраз Шапка,Божиќ Шапка За Возрасни,Унисекс Бела Удобност Кадифен Згусне Божиќ Партија

DEN 115.20
 

Достапно за нарачка
Залиха

Материјал Опис : Полиестер.Кога Ќе Го Носат Тоа, Вие Ќе Се Чувствувате Многу Топло, Велат Збогум На Студената Зима!Ова Е Оваа Година Е Единствена Дедо мраз Шапка.Може Да Биде Различна!.Овој Дедо Мраз Шапка Може Да Се Користи Како Декоративни Капа На Роденден Партии, Ноќта На Вештерките,Божиќ И Пријатели' Дневните Собири.Носи Тоа Може Да Креирате Среќен Атмосфера.Капа Обемот 53-60cm, Капа Висина 40cm.Убава Божиќ Шапка Ќе Направи Да Падне Во Љубов Со Него,Што Треба Да Се Мијат Со Рака И Чувајте Го На Суво Место.Тоа Може Да Ја Придружува Вас Преку Многу Зими!.Мека Бела Крзно И Крзнени Топки, Кои Вие И Вашето Семејство И Пријатели Ќе Љубов.

Спецификација

Избор на клиент